Početak događaja: 09.10.2018. 18:00:00
Posljednje ažuriranje: 17.07.2019. 12:19:33
Gen Kat Kategorija Bruto Vreme Tempo Bodovi
1 1 Ante Živković 258 M 30- AK Dubrovnik 0:31:53 0:31:53 03:39 10.28 Finished
2 2 Antonio Pavliš 213 M 30- 0:33:26 0:33:26 03:49 9.28 Finished
3 1 Dubravko Paver 201 M 41-45 KCIPT Samobor 0:35:14 0:35:14 04:02 8.30 Finished
4 2 Pero Novakovic 245 M 41-45 TK Zrinski 0:36:35 0:36:35 04:11 7.66 Finished
5 1 Leo Markoci 240 M 36-40 TK Zrinski 0:36:38 0:36:38 04:11 7.64 Finished
6 1 Tea Faber 270 Ž 30- AK Dubrovnik 0:36:56 0:36:56 04:13 7.51 Finished
7 3 Alen Čižmek 225 M 41-45 BGK Tuškanac 0:37:48 0:37:48 04:19 7.14 Finished
8 1 Tomislav Bujan 206 M 31-35 AK Sljeme 0:39:07 0:39:07 04:28 6.64 Finished
9 1 Domagoj Stjepan Dorotić 235 M 46-50 0:39:25 0:39:25 04:30 6.53 Finished
10 2 Marta Grubic 207 Ž 30- AK Dubrovnik 0:40:25 0:40:25 04:37 6.19 Finished
11 1 Igor Martinko 221 M 51-55 0:41:59 0:41:59 04:48 5.71 Finished
12 2 Bruno Stanković 222 M 36-40 R'n'R Running Team / ZTŠ / OK Kapela 0:42:25 0:42:25 04:51 5.58 Finished
13 3 Ines Bašić 212 Ž 30- Ak Dubrovnik 0:42:25 0:42:25 04:51 5.58 Finished
14 1 Alena Detan Karlović 237 Ž 41-45 TK Zrinski 0:44:22 0:44:22 05:04 5.07 Finished
15 2 Suzana Lučić 209 Ž 41-45 0:45:08 0:45:08 05:09 4.89 Finished
16 4 Tomislav Karlović 239 M 41-45 TK Zrinski 0:45:08 0:45:08 05:09 4.89 Finished
17 2 Miroslav Janković 241 M 31-35 Tk Zrinski 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Finished
18 3 Fran Karlović 238 M 30- TK Zrinski 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
19 4 Alen Čretni 211 M 30- AK Zabok 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
20 4 Ana Beganovic 216 Ž 30- subos 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
21 3 Angel Milišić-Zečević 265 M 36-40 SRK Baraber 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
22 5 Antun Rajnović 210 M 30- Ak Dubrovnik 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
23 6 Blaž Car-Pavlic 232 M 30- Ind 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
24 4 Boris Sesar 266 M 36-40 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
25 2 Boris Vučemilović 204 M 46-50 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
26 2 Damir Ćurić 249 M 51-55 MOGU DUGO 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
27 3 Damir Matan 257 M 51-55 individual 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
28 7 Danijel Peček 269 M 30- Zagreb Runners / AK Dubrovnik 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
29 5 Dejan Bertol 260 M 41-45 TK Zrinski 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
30 8 Dinko Tica 263 M 30- 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
31 5 Domagoj Anić 203 M 36-40 Trkac Zagreb 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
32 3 Elvira Stanić Grgurević 214 Ž 41-45 Agiliris 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
33 3 Igor lončarić Rulj 224 M 31-35 Solo brijač 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
34 6 Ivan Matić 259 M 36-40 TK Zrinski 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
35 6 Ivan Petrošević 243 M 41-45 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
36 1 Ivana Dusper 242 Ž 36-40 TK Zrinski 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
37 4 Ivica Hrnčić 215 M 51-55 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
38 4 Jan Bićanić 231 M 31-35 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
39 7 Jure Sikic 219 M 41-45 MK 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
40 3 Krunoslav Mikšić 205 M 46-50 ExXxtreme team 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
41 9 MANDICA GRUBIŠIĆ 236 M 30- 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
42 1 Marija Lovrić 268 Ž 31-35 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
43 8 Marijan Biruš 256 M 41-45 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
44 9 Marko Rajković 264 M 41-45 ak sljeme 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
45 10 Matej Horvat 217 M 30- 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
46 5 Matija Troskot 223 M 31-35 AK Forca 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
47 4 Mladen Majić 218 M 46-50 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
48 1 Nataša Dobrenić 230 Ž 46-50 AK Sljeme 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
49 10 NENAD SAVNIK 261 M 41-45 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
50 7 Nina Tišlerić 250 M 36-40 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
51 5 Petar Krišto 227 M 46-50 AK Žumberak 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
52 11 Robert Đurđević 229 M 41-45 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
53 6 Sven Šemovčan 226 M 31-35 AK Zabok 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
54 2 Tanja Đurđević 255 Ž 46-50 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
55 6 Tomislav Harapin 248 M 46-50 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
56 8 Tomislav Markulinčić 234 M 36-40 AK Maksimir 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
57 11 Tomislav Švaljug 246 M 30- AK Sljeme 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
58 5 Željko Dugić 244 M 51-55 AK Sljeme 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
59 9 Željko Dupelj 220 M 36-40 FreeRunners 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
60 6 Željko Jurčić 267 M 51-55 naturel 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
61 7 Željko Matic 228 M 46-50 AK Sljeme 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
62 12 Zoran Obradović 233 M 41-45 ZTuM 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered
63 7 Zvonimir Ivančević 202 M 31-35 #samojako 0:00:00 0:00:00 00:00 0.00 Registered